Сталий розвиток в дизайні меблів S•CAB для сфери HoReCa

У компанії S•CAB дизайн майбутнього означає створення відповідальних до екології рішень, що мінімізують відходи виробництва та шкоду для навколишнього середовища. Це принцип, який пронизує всі виробничі процеси компанії.

Принципи сталого дизайну меблів S•CAB

Компанія прагне безперервно впроваджувати принципи сталого розвитку, ретельно оцінюючи вплив продуктів на довкілля та знаходячи відповідальні рішення для виробництва меблів. Усі компоненти їхніх меблів легко розбираються для подальшої утилізації та переробки.

Сертифікований перероблений пластику, отриманий з використаних пластикових виробів

Маркування та переробка пластику

Пластикові деталі меблів мають спеціальні позначки для швидкої ідентифікації та інструкції з подальшої переробки матеріалу. Це допомагає належним чином утилізувати пластик після закінчення терміну експлуатації.

Використання стійких та довговічних матеріалів

Перероблений текстиль і пластик

S•CAB використовує екологічно чисті текстильні матеріали, виготовлені з перероблених ниток від пластикових пляшок та інших відходів. Також застосовується 100% перероблений поліестер для виробництва текстильних деталей меблів.

Текстильні матеріали, виготовлені з перероблених ниток від пластикових пляшок

Натуральний корок та сертифікована деревина

У виробництві використовуються перероблений корок та деревина з сертифікованих лісових господарств, що гарантує належне екологічне лісокористування.

Перероблений корок використовується для виробництва

Екологічні виробничі процеси

Компанія використовує передові екологічні технології для створення безвідходного виробництва. Високі стандарти якості підтверджені сертифікатом CATAS.

Деревина з сертифікованих лісових господарств

"Зелена" ініціатива GO GREEN

Особлива лінійка GO GREEN виготовлена з сертифікованого переробленого пластику, отриманого з використаних пластикових виробів, відходів від переробки та промислових залишків. Також для цього використовується енергія з відновлюваних джерел. Такі меблі є стійкими, довговічними та етичними рішеннями, особливо цінними як для контрактного сегменту так і в приватному секторі.

Завдяки інноваційним підходам до переробки, використанню екологічних матеріалів та передових виробничих процесів, меблі S•CAB є яскравим прикладом сталого, відповідального дизайну на практиці.