Прозорі стільці, які здавалося б впевнено пішли з модного горизонту знову в тренді!


І ми знайшли п'ять причин цієї популярності:

Прозорі стільці не "захаращують" простір.

Навіть в залах для конференцій і банкетів, з посадкою від ста чоловік і більше, така кількість стільців з прозорого полікарбонату не буде здаватися масивним. Ваш інтер'єр залишиться легким і ненав'язливим, і навіть повітря буде здаватися більш прозорим.Прозорі стільці - палітра для будь-якого заходу.

Не секрет, що передбачити кожен формат заходів у вашому готелі чи ресторані складно. Але якщо додавши всього лише потрібний текстиль або фіто-дизайн, ви легко зможете перетворити зал, ви станете цікаві будь-якій івент-агенції вашого міста. Прозорий стілець стане відмінним "полотном" для будь-якого свята.Прозорі стільці - ознака сучасного інтер'єру.

Полікарбонат, який використовується в меблевому виробництві, - високотехнологічний продукт. І ваші гості точно оцінять, що ви намагаєтеся йти в ногу з часом. І навіть якщо у вас немає можливості змінити повністю весь інтер'єр, прозорі стільці розбавлять будь-які грубі текстури (масив дерева, бетон і ін.) і додадуть нове дихання вашому закладу.Прозорі стільці мають невелику вагу.

Можливість швидко пересувати меблі, не витрачаючи багато зусиль, - мрія будь-якого керівника. Адже як правило, чоловічих рук в закладі завжди менше, ніж жіночих. Прозорі стільці зазвичай мають вагу 3-4 кг, легко штабелюються і працювати з ними - одне задоволення.Прозорі стільці - то саме ідеальне поєднання "якість-ціна"

Якщо перед вами стоїть завдання купити прозорий стілець для готелю чи ресторану, то зовсім не обов'язково резервувати для цього річний бюджет на покупку меблів. Надійний міцний стілець можна придбати за ціною від 1500 грн, вам всього лише потрібно визначитися який він повинен бути: обідній або барний; на металевому каркасі, дерев'яному каркасі або повністю з акрилу; повністю прозорий або з димчастим відтінком, наприклад.А тепер найголовніше: всі прозорі стільці, фото яких розміщені в цьому матеріалі, ви можете замовити у нас, з гарантією на комерційне використання і швидкої логістикою.