Колекція S•CAB 2024: Святкування природної краси та відкритих просторів

Весна - це казковий час року, коли природа оживає після зимової сплячки. Саме це відродження життєвих сил і надихнуло S•CAB на створення нової колекції меблів та аксесуарів 2024 року. Ці вишукані вироби призначені для того, щоб зробити наше повсякденне життя ближчим до зовнішнього світу з його мальовничими пейзажами та розкішною рослинністю. Незалежно від того, плануєте ви облаштувати затишну терасу чи елегантний міський сад, ці меблі стануть ідеальним доповненням.

Вуличні стільці і крісла Malvasia

Одна з вишукових новинок - вуличні крісла та стільці лінійки Malvasia. Їхня конструкція з металевого плетіння створює приголомшливий ефект гри світла і тіней, що нагадує візерунки тканини та силуети гілок дерев. Незважаючи на просту на перший погляд форму, виробництво цих меблів було справжнім викликом - сидіння та спинку витягували з єдиного перфорованого шматка металу. Подвійно вигнуті ніжки додають Malvasia поетичної легкості. А м'які подушки на сидіннях забезпечують затишний комфорт.

Нова колекція вуличних стільців та крісел Malvasia вже в Україні

Вуличні обідні та барні столи Atomo

Столи Atomo - це втілення міцності та елегантності. Їхня основа зроблена з литого під тиском алюмінію, до якого кріпляться трубчасті ніжки. Вишуканий і водночас потужний дизайн дозволяє столам Atomo органічно вписуватися в будь-який інтер'єр - від вишуканої вітальні до елегантної відкритої тераси. Продумане з'єднання основи та ніжок демонструє естетичний підхід виробників, які застосовують передові технології для створення ідеально збалансованого продукту.  Широка палітра кольорів та варіанти обробки дозволяють підібрати ідеальний стіл для вашого простору.

Новинка виставки в Мілані - вуличні обідні та барні столи Atomo

Колекція столиків Hyppo

Результат творчих експериментів, сімейство журнальних столиків Hyppo буквально запрошує у світ фантазії. Їх назва та дизайн масивних але граціозних алюмінієвих ніжок натхненні формами бегемота. Верхня частина столиків виконана з кольорового ламінату у вигляді пастових мазків і має навмисно неправильний контур, що нагадує тіло тварини. Вироби Hyppo доступні в різних діаметрах та висотах, що дозволяє створювати цікаві острівці столиків як для вулиці, так і для вітальні. Стримана матова колірна гама - охра, малина, кварцовий зелений і петролейно-зелений - додає шарму цим функціональним арт-об'єктам.

Оригінальні столики Hyppo від SCAB Design

Розширення колекції Brezza

Улюблена багатьма серія вуличних меблів Brezza поповнилася новими зручними моделями - кріслом для відпочинку та двомісним диваном. Ці вироби успадкували фірмові особливості оригінальної лінійки - м'які подушки кріпляться до рами без застосування клею, кнопків чи блискавок, що полегшує їх зняття для чищення або заміни. Для ще більшої функціональності та комфорту при облаштуванні відкритих зон відпочинку в колекції з'явився також низький журнальний столик з двома великими ламелями з бетону або HPL.

Лаунж-крісло Brezza від SCAB Design

Софа, лаунж-крісло та столик Brezza

Нові елементи в модульній системі Flap

Модульна колекція м'яких меблів Flap тепер пропонує ще більше можливостей для створення затишних сидячих зон на ваш смак. До лінійки додалися нові елементи - крісло, пуф та шезлонг. Вони розроблені так, щоб максимально гнучко реагувати як на потреби комфорту, так і на специфіку кожного конкретного приміщення. Нові опорні поверхні забезпечують додаткову стійкість і ритм композиції. При цьому Flap зберігає свій фірмовий мінімалістичний стиль з тонкими металевими трубками і великими подушками на похилих опорах.

Оновлення модульної колекції Flap

Шезлонг Flap і столики Hyppo

Вази Mimosa

Для прикрашання інтер'єрів та екстер'єрів рослинними композиціями S•CAB презентує ефектні вази Mimosa. Їх силует і відтінки барв відтворюють граціозні форми квітки мімози - квітконоса та віночка. Ці вишукані вази не лише чудово виглядають самі по собі, а й ідеально підкреслюють природну красу букетів - від селянських польових композицій до вишуканих витворів флористів.

Вази та підставки для квітів Mimosa

Нові колекції S•CAB 2024 демонструють творчий підхід та прагнення бренду до створення меблів для життя на свіжому повітрі та у гармонії з природою. Вишукані та функціональні вироби підкреслюють красу та користь проведення часу назовні в оточенні рослинності. Водночас їхня універсальність дозволяє органічно інтегрувати їх і у сучасні інтер'єри.