Крісло Net Relax створене дизайнером Рафаелло Гальотто (Raffaello Galiotto) зовсім недавно було обране Асоціацією Промислового Дизайну (ADI Industrial Design Association, www.adi-design.org) для публікації в каталозі ADI Design Index 2017. В ньому відзначаються найбільш значущі італійські продукти, відібрані фахівцями для отримання престижної європейської премії Compasso d'Oro ADI 2018. Вона була заснована в середині минулого століття і є однією з найстаріших і впливових нагород світового дизайну. Свого роду знак визнання зовнішнього дизайну і промислового якості продукту.

Крісло Net Relax - номінант премії Compasso d'Oro ADI 2018

Серед ключових аспектів, які оцінюються журі конкурсу, а це більше 150 фахівців в різних галузях, розглядаються не тільки естетичні характеристики. Конкурсантів і їх роботи оцінюють по цілому спектру функціональних критеріїв. Як стверджує поважна комісія - "недостатньо знати як щось зробити", також необхідно усвідомлювати "чи потрібно це робити". У сучасному світі дизайнер є гравцем на політичній і соціальній арені. Кожен акт творця має відповідати певному рівню обізнаності в багатьох питаннях, та може мати як позитивні так і негативні наслідки для навколишнього середовища і суспільства.

Купити крісло Net Relax для тераси ресторануКрісло Net Relax з подушкою для вуличного кафеКрісло Net Relax з подушкою для літнього майданчику ресторану

Нагадаємо, що премія за кращий продукт італійського дизайну буде вручатися в 2018 році з товарів ретельно відібраних комісією з більш ніж 2000 номінантів. Ми з нетерпінням будемо чекати перемогу в цьому конкурсі для компанії Nardi і її дизайнера Raffaello Galiotto за стильне, сучасне і зручне крісло Net Relax.