10 листопада 2017 року завершився черговий форум готельно-ресторанного бізнесу FoReCH 2017. Ці насичені враженнями дні листопада принесли нам нові знайомства з першокласними готельєрами, рестораторами і дизайнерами. Всім учасниками і гостями ми показали новинки вуличних меблів Garden4You, які добре зарекомендували себе і встигли завоювати довіру у вимогливої публіки .

   Так само ми представили хіт минулого сезону і безумовного претендента на лідерство в майбутньому - стільниці з HPL-пластика. Цей універсальний матеріал може використовуватися як для внутрішніх приміщень так і для вулиці. Він не боїться ультрафіолету, вологи і різких перепадів температури - всього того, що потрібно для постійного інтенсивного використання в сегменті HoReCa. А в тандемі з нашим новим поворотним подстіллям Garden4You складається виграшний варіант для літнього майданчика ресторану або затишного міського кафе.

 

Що нового в оновленому поворотному подстіллі Graden4You (18610):

 

  • поліпшений поворотний механізм;
  • зведені до мінімуму люфти верхньої хрестовини;
  • передбачені місця для додаткових обважнювачів в нижній хрестовині

 

 

   На цьому першу частину підведення підсумків нашої участі в FoReCH 2017 можна вважати завершеною. Однак найцікавіше вас чекає попереду.