Вже вісім років наша компанія є офіційним ексклюзивним представником торгової марки Garden4You (Естонія) на території України. Отже, розповімо більше про цей відомий прибалтійський бренд, створений у 1997 році.


В теплу пору року нам хотілося б більше часу проводити на свіжому повітрі, в саду, на терасі або на балконі, хочемо відчувати себе так само затишно, наче вдома, і тоді шукаємо й обираємо зручні та якісні вуличні меблі.

 

Вуличні садові меблі Garden4You • Купити стільці з текстилену Detroit в Україні - Вілла Ванілла ✔ Гаранія ✔ Доставка

 

Естонія - дуже красива країна Балтії, де розвинутий культ відпочинку на природі, - саме таке місце однозначно мало стати батьківщиною бренду літніх меблів. Меблі зі штучного ротангу та дерева, меблі з текстилену та артвуду, пластику та металу, парасолі від сонця та намети, декор та текстиль - широкий асортиментний ряд вразить будь-якого клієнта. Саме широка лінійка продуктів дозволила компанії Evelekt, власниці бренду Garden4You, відкрити кілька магазинів у найбільших містах країни, а тепер мати широку дилерську мережу й не тільки в країнах Балтії (Естонія, Латвія, Литва) а також в Білорусі та в Україні.

 

Вуличні меблі Garden4You • Купити садові меблі Geneva зі штучного ротангу в Україні - Вілла Ванілла ✔ Гаранія ✔ Доставка

 

Велика складська програма у Таллінні допомагає швидко виконувати навіть великі замовлення - у разі відсутності товарів на нашому складі у Києві українські клієнти можуть отримати свої замовлення зазвичай протягом 10-15 днів у сезон або 20-30 у міжсезоння. До речі, майже весь текстиль для меблів відшивається на естонській фабриці, яка теж входить до складу компанії.

 

Вуличні меблі Garden4You • Купити садові меблі зі штучного ротангу в Україні - Вілла Ванілла ✔ Гаранія ✔ Доставка

 

Окрім приватних клієнтів, ці меблі дуже популярні в естонському сегменті гостинності. Готелі й СПА-комплекси, якими відома Естонія, ресторани та кафе, пляжні заклади та спортивні комплекси - левова доля сегменту HoReCa Естонії та взагалі Прибалтики є клієнтами бренду. Ми переконалися в цьому особисто, і з задоволенням ділимось фото красивих європейських проектів на наших сторінках у соцмережах. Ми радістю поставляємо меблі для літніх майданчиків та басейнів українським корпоративним клієнтам та поповнюємо портфоліо бренду Garden4You гарними проектами.

 

Вуличні меблі Garden4You • Купити садові меблі Future в Україні - Вілла Ванілла ✔ Гаранія ✔ Доставка

 

Якісні вуличні меблі - це те, в чому наші естонські партнери є професіоналами. Також завжди вислуховуємо їхні поради, обмінюємося досвідом та крокуємо далі у напрямку створення красивого комфортного життєвого простору для наших клієнтів.