Зима саме той час, коли таке питання стає на часі для багатьох рестораторів, особливо тих, хто вирішив зробити це вперше. Терміни виконання замовлень у всіх постачальників контрактних меблів відрізняються, зазвичай вони складають від 3-4 до 8-12 тижнів. Весна іноді застає нас зненацька, тому подумати про відкриті тераси треба задовго до сонячних днів, або принаймні мати готове асортиментне рішення з розставлянням та розрахунками. Отже, нумо розберімось по пунктах, як вибирати вуличні меблі для ресторану та на які нюанси звернути увагу.


 • Відповідний стиль

 • Все починається з ідеї. Якщо дизайнер або архітектор зробив вам візуалізацію, то маєте вказівник, що саме шукати: класичні ротангові вуличні меблі, модернові металеві меблі для літньої тераси ресторану або сучасні пластикові меблі. Але коли візуалізації немає, спробуйте зайти на онлайн ресурси, котрі дозволяють підібрати за ключовими словами фото вже готових обʼєктів (Pinterest, Instagram, тощо), надихніться реалізацією, що підходить вам за стилем та функціональністю. Не забувайте, що паб та пивний бар безумовно відрізняється за стилістикою від французького кафе. Збережіть фото, котрі вам сподобалися, вам буде легше порозумітися з постачальниками та декораторами.


 • Якісні характеристики від виробника

 • Забудьте про меблі, котрі псувалися від використання на відкритому майданчику чи на терасі. Сучасні меблі, коли оберете саме вуличні меблі за призначенням, спеціально виготовляються для такої специфіки. Тому виробники звертають увагу на такі характеристики, як резистентність до вологи, перепаду температур та впливу УФ. Такі меблі не вигорають, не розмокають, не втрачають колір, навіть коли ваш майданчик не має даху, а меблі стоять просто неба. При чому це стосується будь-яких матеріалів: штучного ротанга, композиту (сучасний пластик із домішками для застосування меблів у корпоративних цілях), металу, дерева, а також сучасних матеріалів для стільниць, таких як "верзаліт" та "артвуд". Зверніть увагу на текстиль подушок: він не має бути водонепроникний (неприємно сидіти на клейонці ж, так?!), але чохол повинен зніматися для прання, тканина має бути цупка та пристосована для інтенсивного користування.


 • Кількість посадкових місць

 • Цей показник важливий не тільки для великих мережевих ресторанів. Якщо ви будуєте бізнес, то мусите розрахувати кількість місць для гостей, яка потрібна вам для того, щоб літній майданчик окуповував себе та приносив потрібний прибуток. Іноді, додавши всього 5-6 місць, можна змінити концепт місця: зі "стандартного" на "голосне, тусовочне", це приверне до вас потрібну цільову аудиторію.


 • Особливості розставляння

 • Подумайте, хто буде вашим клієнтом, які компанії (романтичні парочки або шумні студенти) відвідуватимуть ваш заклад. Якщо це невеличка кондитерська, вам підійдуть невеликі круглі столи, які не страшно зсунути разом при потребі: зазвичай сервірування таких закладів складається з кави та тістечок і ваші працівники не будуть відчувати труднощів із розміщенням посуду на столі. Якщо ви плануєте приймати великі компанії, подумайте про те, що столи мають бути квадратними і їх легко можна було зсунути разом. Хочете мати прямокутні столи, подбайте про те, щоб одна зі сторін дорівнювала стороні квадратного для легкого комбінування потрібної довжини столу. Ще кілька порад: висота підлокітників стільців мусить дозволити вам зсунути стільці під стіл; бажано, щоб стільці штабелювалися для зручного зберігання; вага меблів повинна дозволяти щоденно їх пересувати для прибирання.


 • Гарантія на комерційне використання

 • Напевне, цей пункт мав би бути першим! Купувати меблі (ваш актив, який ви легко можете потім продати при потребі, здати в оренду, перевезти на інший майданчик) потрібно тільки у перевірених імпортерів та виробників. Поцікавтесь заздалегідь, які проекти вже є в їхніх портфоліо (ви можете відвідати ці заклади та протестувати меблі особисто). Тому що меблі для використання на літніх терасах ресторанів та кафе дуже відрізняються від меблів для саду й дачі. Меблі для сфери гостинності — це меблі котрі мають посилений каркас, довгу гарантію на комерційне використання, вони мають слугувати вам мінімум 5-7 років.


Чому купують вуличні меблі для ресторанів і кафе саме у нас:


 • Ми завжди готові поділитися своїм досвідом, показати зразки меблів, відповідні матеріали в шоурумі та на складі
 • підібрати кілька варіантів меблів на вибір та зробити попередні фінансові розрахунки
 • вчасно виконати поставку меблів із Європи і забезпечити гарантійне та післягарантійне обслуговування
 • ми виконуємо додаткові поставки меблів так само і витратних матеріалів до них(заглушки на ніжки стільців, подушки та ін.)


Звертайтесь!