Меню
Ваш кошик

Вуличні барні стільці з підлокітниками Stecca 6 з алюмінію

Барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Black
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA6-VN
Вуличний барний стілець з підлокітниками Stecca 6 BlackStecca 6 - це високі барні стільці з підлокітниками для додаткового комфорту та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових з..
13 860 ₴
Барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Dark Blue
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA6-DB
Вуличний барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Dark BlueStecca 6 - це високі барні стільці з підлокітниками для додаткового комфорту та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додатков..
13 860 ₴
Барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Dark Green
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA6-VD
Вуличний барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Dark GreenStecca 6 - це високі барні стільці з підлокітниками для додаткового комфорту та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додатко..
13 860 ₴
Барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Dark Grey
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA6-GR
Вуличний барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Dark GreyStecca 6 - це високі барні стільці з підлокітниками для додаткового комфорту та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додатков..
13 860 ₴
Барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Senape
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA6-SNP
Вуличний барний стілець з підлокітниками Stecca 6 SenapeStecca 6 - це високі барні стільці з підлокітниками для додаткового комфорту та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових ..
14 414 ₴
Барний стілець з підлокітниками Stecca 6 White
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA6-WTH
Вуличний барний стілець з підлокітниками Stecca 6 WhiteStecca 6 - це високі барні стільці з підлокітниками для додаткового комфорту та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових з..
13 860 ₴
Барний стілець з підлокітниками Stecca 6 Wine
Замовлення 3-4 тижні
Виробник: Colos Артикул: STECCA6-WN
Вуличний барний стілець з підлокітниками Stecca 6 WineStecca 6 - це високі барні стільці з підлокітниками для додаткового комфорту та мають сучасний універсальний дизайн та створені саме для використання просто неба. Завдяки невеликій вазі алюмінієвої рами його легко переміщати без додаткових зу..
13 860 ₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)