У прагненні забезпечити комфорт - оточіть себе красою від SCAB


Величезне бажання провести найкращі моменти життя на свіжому повітрі стає відчутною реальністю завдяки дизайнерським рішенням, створеними відомими брендами, такими як SCAB. Дизайн меблів для вулиці SCAB балансує між чіткими і важливими технічними характеристиками і композиційним ефектом гнучкою та функціональної вітальні. Створіть за допомогою предметів меблів для гармонійного відпочинку, а саме колекції Lisa Марчелло Зіліані і серії столів Squid від дизайнерської студії RadiceOrlandini.


Естетика «Зроблено в Італії», яку успішно представляє бренд SCAB. Він надає можливість гармонізації вуличного житлового простору предметами своїх колекцій з такою ж ретельною увагою до композиції і деталей, які властиві проектам для внутрішніх приміщень. І цей намір легко досягається, коли доступні серії продуктів, такі як колекції Lisa Filò і Lisa Club, розроблені Марчелло Зіліані, доповнені диванами Lisa Sofà (новинка 2021), щоб створити затишні куточки і зони відпочинку з вуличними обідніми столами і стільцями.


Металевий каркас Lisa Sofà гарантує міцність і безпеку. Пропонуємо потонути в комфортних подушках навіть при використанні на галявині, які без проблем витримують погодні умови і стійкі до зносу. Колірна гамма переливається свіжими літніми фарбами, посилюючи відчуття приналежності до навколишньої природи.


«Релакс на терасі, лежачи на м'яких подушках нового дивана Lisa Sofa, безцінне! Можливо, з келихом рожевого вина, читаючи книгу або просто слухаючи хорошу музику в навушниках. - підкреслює Марчелло Зіліані. - Це новий і важливий головний герой, який збагачує і доповнює колекцію меблів Lisa, пробуджує і підтримує наші природні бажання розслабитися, побалувати себе і отримати комфорт. Переплетення на спинках надає індивідуальність і відчуття теплоти сімейного кола разом з усіма іншими членами великої колекції Lisa Filò і Club ".


А для тих, хто хоче відчути себе добре і зануритися в грайливий спогад про дитинство, Lisa пропонує версію з підвісним сидінням - Lisa Swing.


А оскільки літо - це ще і святковий настрій, який найкраще відзначати у великій компанії, збираючись за столом - представляємо обідній стіл Squid.


Дизайнери заявляють:

«Сказати, що Squid - це просто стіл, значить нічого не сказати. - заявляють з Studio RadiceOrlandini - Насправді, наш підхід до проекту був не тільки естетичним, навпаки, наша перша думка була продуктивною і композиційної ще до формальної. Тому виникла необхідність створити стіл, який, в залежності від вершини, був дуже поперечним. SCAB - прагматична і динамічна компанія, діяльність якої охоплює різні сфери життя: від будинку до вулиці, від будинку до офісу, від громадських місць до ресторанів. Стіл повинен був мати характеристики, які дозволяли адаптувати його до всіх цих різних середовищ. Дозволяли нахиляти його в різних формах і розмірах, щоб він міг вмістити HPL, а також мармурові стільниці, щоб його можна було фіксувати, але також можна було розсовувати.


Тому ми задумали Squid як складну систему, що включає різні матеріали і різні технології виробництва. В результаті виходить гнучкий і настроюється продукт, але простий у збірці і управлінні. Опора столу - лита під тиском алюмінієва ніжка, яка в поєднанні з металевими рамами різних форм і розмірів дає початок дуже великою і різноманітною колекції столів. З естетичної точки зору ми хотіли змінити традиційну інтерпретацію «ламінарної» ноги на користь більш оригінальної форми «кістка каракатиці», звідси і назва столу: Squid - кальмар. Це робить ногу легкої за формою і твердої по суті. Невелика зміна поздовжній площині, яке можна прочитати на передній площині, має подвійну мету: «ребристість» ноги, щоб зробити її більш міцною і створити цікаву гру світла і тіні. Трубчастий металевий каркас завершує конструктивну частину проекту і має такі розміри, щоб можна було створювати дуже великі столи навіть з важкими мармуровими стільницями без шкоди для їх стійкості ».