Цього року експозиція Вілла Ванілла майже на 90% складася з новинок. Це стосується не тільки нових моделей вже відомих брендів, а й нових торгівельних марок, які ми вперше представили на розгляд професіоналів ринку horeca.

 

Antiga - меблі для кафе, що створили легенду

 

Стільці для кафе і ресторана Gio від Antiga на FoReCh-2018

Стільці для кафе і ресторана Tosca від Antiga на FoReCh-2018


Ця легенда народжена ще на початку минулого століття, і за цей час набула довершеності. Важко уявити італійські кафе і ресторанчики без стільців Gio. Це не просто меблі і не просто стільці. Це частинка Італії, частинка душі італійських майстрів, частинка гордості і джерело натхнення для інших. Вони просто довершені! Ми пишаємось тим, що мали можливість показати ці легендарні стільці поряд з більш сучасними стільцями Tosca. Запрошуємо власників ресторанів і кафе до співпраці. Впевнені що такі вуличні стільці варті вашої уваги і безперечно будуть привертати гостей до ваших закладів.

 

Balliu - 50 років надійності і визнання

 

Пластикові пляжні шезлонги від Balliu на FoReCh-2018


Саме цього року іспанська компанія Balliu святкувала ювілей свого створення. До вашої уваги найновіші дизайни вже відомої моделі шезлонгів Eva Pro від Balliu. Перший створений аргентинським графічним дизайнером Маріо Ешкеназі (Mario Eskenazi). Його стиль характеризується прагненням до простоти і природності. Інший - від дизайнерки зі світу моди Лари Костафреди (Lara Costafreda), відомої своїми роботами для Chanel, Cartier, Carolina Herrera, Hermes та багатьох інших. Її майстерність і сюжети, навіяні самою природою, вигідно підкреслюють устрімлення Balliu до екологічності своїх пляжних меблів.

 

Новинки Nardi що одразу стають бестселерами

 

Модульний диванний комплект Komodo від Nardi на FoReCh-2018


Модульний диван Komodo 5 надає майже безмежні можливості для організації простору для відпочинку. Він одразу привернув увагу всіх наших гостей на цьогорічному форумі. Слід відзначити що він ідеально підходить також для обіднього столу і може стати дуже вдалим рішенням для облаштування тераси.

 

Комплект меблів для кафе від Nardi: підстілля Ibisco HPL-стільницею, стільці з підлокітниками Trill на FoReCh-2018

Нові вуличні крісла і стільці Trill і нові кольори дуже сподобались нашим гостям. Чекаємо на втілення багатьох проектів вже навесні.

 

Світильник Mooon від Fermob

 

Оригінальні вуличні LED світильники Fermob Mooon! на FoReCh-2018


Майже кожен відвідувач стенду звертав увагу на цей світильник, і не тільки через його оригінальну форму. Професіонали галузі розуміють, що атмосфера затишку закладу створюється в тому числі завдяки освітленню, декору і аксесуарам. Саме такі цікавинки запам'ятаються вашим гостям та зроблять його "інстаграмним".

 

Вуличні обігрівачі Enders - найкращий спосіб продовжити сезон!

 

Інфрачервоний газовий обігрівач Enders Vulano на FoReCh-2018


Новий напрям діяльності нашої компанії - вуличні обігрівачі. Ми показали три моделі обігрівачів:

  • один з найпопулярніших інфрачервоних електричних обігрівачів зонтичного типу Barcelona;
  • інфрачервоний газовий обігрівач зонтичного типу Commercial - найпотужніша за тепловіддачею модель;
  • Інфрачервоний газовий обігрівач факельного типу Vulano - найоригінальніша модель для створення осередка теплоти і магічного привабливого мерехтіння вогню.

Всі ці моделі мають за мету створити більш комфортні умови для прохолодної погоди.


Читайте також: "Як правильно вибирати вуличні меблі для ресторану?"