Et al. - нова назва італійського бренду Metalmobil


Новий бренд після більш ніж 60-річної історії


22 березня 2019 - Metalmobil, після досягнення важливих цілей впродовж більш ніж 60-річної діяльності, оголошує нове ім'я свого бренду і концентрує увагу на процесі подальшого розвитку. Як і чотири літери зі слова mETALmobil, Et al. представляє собою спрямування зусиль в майбутнє. Et al. спеціалізується на виробництві стільців і столів для внутрішніх і зовнішніх громадських просторів, і починає свою діяльність з колосальною технічною, промисловою і культурною спадщиною.


Колекція столів і стільців Dalton від італійського бренду Et al.


Et al. походить від латинського et alii і означає «та інші», маючи на увазі всіх співавторів та учасників створення колекцій меблів. Це відкрита екосистема, яка об'єднує людей і постійно збагачується за рахунок залучення іменитих і визнаних, а також молодих і нових дизайнерів.


Дизайн контрактних меблів, орієнтований на естетику і функціональність


Це життєво важливий елемент для Et al., метою якого є розробка сучасних, універсальних і високоякісних контрактних меблів: унікальних рішень, які покращують образ життя людей і їх житловий простір. Цю філософію поділяють новатори і визнані дизайнери по всьому світу і компанія активно запрошує їх до спільного інтерпретування цінностей свого бренду.


Колекція крісел і диванів Myra від італійського бренду Et al.


Завдяки конструктивному діалогу вони працюють разом над створенням нових форм меблів:
  • функціональних столів і стільців для громадських закладів
  • стійких і зручних крісел і стільців для кафе, ресторанів і фудкортів
  • м'яких меблів для створення максимального комфорту в публічних місцях: торгово-розважальних центрах, аеропортах, вокзалах та ін.


Колекція стільців для HoReCa Shade від італійського бренду Et al.


Відповідаючи вимогливим критеріям сучасності, краси і витонченого стилю італійські контрактні меблі Et al. відповідають запитам сучасного життя. Ми дуже раді можливості запропонувати вам обставити свої заклади саме такими сучасними класними меблями.