Нові зустрічі, нові напрямки

 

   Чергова виставка готельно-ресторанного бізнесу пройшла в Києві на початку листопада. Семінари, воркшопи, експертні круглі столи і величезний спектр товарів для сфери гостинності вразили гостей.

Стільці для кафе і столи для літніх майданчиківШирока гама мʼяких крісел для ресторанів

   Компанія Вілла Ванілла вже пʼятий рік незмінно бере участь у виставці. Для цієї виставки ми спеціально привезли новинки, підібрали товари для спеціальних пропозицій, запропонували черговий етап програми лояльності - "Календар знижок". Ми отримуємо величезне задоволення від обміну думками - важливо не тільки задовольняти попит вимогливих клієнтів, а й залишатися на зв'язку на весь період користування нашими продуктами, постійно вдосконалюватися і розвиватися.

 

Сучасний тренд - меблі в стилі лофт

 

   FoReCh-2015 став для Вілла Ванілла місцем презентації нової колекції меблів з пластика і металу: сучасний стиль лофт все частіше вимагає неординарних меблевих рішень.

Вуличні стільці для кафеСтільці і столи для вуличних кафе

 

Новий напрямок - м'які крісла для кафе і ресторану

 

   Крім того, ми презентували абсолютно новий для себе напрям - мʼякі крісла для внутрішніх приміщень ресторанів і кафе. А захоплені відгуки клієнтів, розміщені по гарячих слідах замовлення ще раз підтвердили, що ми рухаємося в правильному напрямку. А як же інакше, адже ми дуже любимо те, чим займаємося!

Мʼякі крісла для внутрішніх приміщень ресторану і кафеМʼякі крісла для кафе і ресторану

    Залишайтеся на зв'язку, телефонуйте, приїжджайте в шоурум! Ми завжди раді вас бачити!