Якщо ви шукаєте комплект якісних вуличних меблів, який би вирішував кілька задач одночасно, — то це безперечно модульний диван Komodo від італійського виробника меблів Nardi. І якщо зараз згадати конструктор Lego, то будете дуже близькі у порівнянні.

Вироблена з високоякісного, фарбованого в масі, поліпропілену із додаванням скловолокна для міцності, ця модульна система буде слугувати вам довго. Такі меблі не токсичні, антистатичні, повністю придатні для вторинної переробки. Вони легкі в обслуговуванні, не втрачають колір з роками та не реагують навіть на агресивне підсолене середовище морського узбережжя.

Міцний каркас універсального вуличного модульного дивана Komodo 5 від NardiПружні товсті подушки з пінополіуретану та синтетичного текстилю для вуличного дивана Komodo 5 від Nardi

Отже, уявіть, що ви маєте набір із 5-ти пуфів, до яких додатково поставляються спинки, підлокітники, подушки, а також столики. А далі тільки ваша фантазія може підказати, що саме створити з такого набору: пʼятимісний кутовий диван, два дивани та крісло, крісла та тримісний диван, двомісне ліжко, два шезлонги, тощо. За власним досвідом можемо стверджувати, що зʼєднати елементи у потрібний вам варіант може навіть дівчина — все дуже легко скріплюється між собою. І не дивлячись на це, міцність є достатньою для того, щоб рекомендувати його для інтенсивного використання у сегменті HoReCa. Зауважте, що можете докупити будь-яку кількість додаткових елементів окремо, або в таких саме 5-ти модульних комплектах. Ми допоможемо вам розрахувати найрентабельніший набір елементів.

Елементи що входять до складу вуличного комплекту Komodo 5 від Nardi

Кольори пластику та подушок можете обрати за власним бажанням із кількох варіантів. Крім того, всі вони вдало поєднуються між собою, якщо не любите одноманітність на літній терасі.


А тепер кілька ідей для використання вуличного дивану Komodo у вашому закладі:


 • зона лаунжу на літній терасі ресторану або готелю

  Елегантна лаунж-зона готеля з модульними диванами Komodo 5 від Nardi

 • Дозвольте вашим гостям довше затриматися на літній терасі та насолодитися теплими днями. Допоможуть у цьому дивани з мʼякими подушками: кутовий диван, дивани двомісні та тримісні. Поставте навпроти крісла з підлокітниками й без (які легко поєднаються у диван при потребі). Між диванами та кріслами легко розмістяться кавові столики із колекції Komodo.


 • оформлення інтерʼєру внутрішніх приміщень

  Інтер'єр готеля з універсальними диванними модулями Komodo 5 від Nardi

 • "Легкий" дизайн каркасу дивану Komodo дозволяє оформити із його допомогою і внутрішні приміщення: столова зона апартаментів (особливо, коли вона поєднана з балконом або терасою), зона відпочинку у конференц-залі, приміщення ресторану на березі моря, тощо. Через великі подушки він виглядає майже як "оббиті" дивани, до яких ми звикли indoor.


 • оформлення лобі готелю

  Універсальні диванні модулі Komodo 5 від Nardi для обстановки лобі готеля

 • Через можливість скріплення у довгі нестандартні конструкції, модульний диван Komodo може стати привабливою центральною зоною холу готелю, де гості очікують на поселення або на зустріч. Додайте кілька спинок для симетрії та обовʼязково поставте кілька кавових столиків.


Кількість дизайнерських нагород, які отримав комплект Komodo, ще раз доводять, що він стане окрасою будь-якого закладу. А про практичність у вас сумнівів вже не залишилось, ми впевнені!