Готуйте пляжі взимку - відпочивайте влітку!

 

Для людей, які планують відпустку, все починається з купівлі туру або бронювання вподобаного готелю. Як правило, це відбувається безпосередньо на початку весняно-літнього сезону. Для власника готелю все починається набагато раніше, адже до початку сезону все має бути готове до прийому нескінченного потоку туристів. Звичайно в питанні продажу турів до вашого готелю ми допомогти не беремося, хіба що зможемо розмістити посилання з розділу Портфоліо на ваш сайт. Але спочатку будемо раді допомогти вигідною пропозицією професійних пляжних шезлонгів. Ми дуже радіємо зустрічам, обговоренням, перемовинам і особливо укладенням угод.

Шезлонг для бассейну Atlantico Bianco

 

Пляжні шезлонги без гарантії? - таке буває?

 

Коли ми купуємо автомобіль нас дуже цікавить гарантія і сервісна підтримка. Ми вичитуємо кожну літеру сервісного договору і відзначаємо для себе переваги того чи іншого виробника. Але чому ж тоді не застосовуємо таку ж ідеологію для пляжних шезлонгів. Ми пропонуємо не турбуватися про випадки, коли лежак зламається або перестане виконувати свою основну функцію. На професійні пляжні шезлонги Nardi надається гарантія від 24 місяців, а термін служби деяких моделей до 10 років. Уявіть, що протягом десятиліття вони будуть приносити стабільний прибуток.

Шезлонги Atlantico Bianco Tortora біля басейну

Переваги та недоліки пляжного шезлонга Atlantico

 

Так все вірно! Ми не боїмося прямо говорити про недоліки тієї чи іншої моделі. Наше завдання надати вибір, здійснити поставку і забезпечити виконання гарантійних зобов'язань. Тепер що стосується саме Atlantico і його особливостей.

Шезлонги Atlantico Bianco Prato біля басейнуРегульована спинка у шезлонга Atlantico

переваги:

  • штабельовані - зручні для зберігання в стеках (штабелях)
  • коліщатка для пересування - легко і зручно пересувати по рівній поверхні
  • нековзаючі ніжки - надійно стоїть на рівних або слизьких поверхнях
  • регульована спинка - можна вибрати одне з чотирьох положень для комфортного відпочинку
  • змінне полотно сидушки можна замінити в разі необхідності
  • низька теплопровідність - не нагрівається на сонці
  • можливість використання без матраца
  • дуже міцний каркас - навантаження до 150 кг

Шезлонги Atlantico складаються в штабелі для компактного зберіганняШезлонги Atlantico: зручні коліщатка для пересування і нековзаючі пʼяти на ніжкахШезлонги Atlantico: полотно, що легко замінити

недоліки:

  • тонкі ніжки
  • вага шезлонгу - 16 кг

Тепер вам залишається скласти всі плюси і мінуси. Чому витончені ніжки і вагу ми виділили в недоліки!? Справа в тому, що шезлонг Atlantico на нашу думку краще рішення для зони басейну, де рівна гладенька підлога (терасна дошка, кахель, мармур і т.д.) адже у нього є нековзаючі ніжки спеціально для використання на таких поверхнях. Для піщаного ж пляжу він не зовсім підійде, адже його доведеться носити руками, щоб перемістити в інше місце або використовувати спеціальні візки. І другий недолік - ніжки будуть занурюватися в пісок створюючи не зовсім рівне положення. Більш пристосованими для піщаного пляжу ми вважаємо моделі з полозами, наприклад Alfa, Omega, Eden, Tropico. Але про них ми розповімо в іншій статті.