Шезлонги і пляжні лежаки із нашого асортименту знаходять дедалі більшу популярність та завойовують все більше прихильників серед наших покупців. Не дивно, адже ми пропонуємо дійсно широкий вибір для самих досвідчених й вимогливих клієнтів! У цьому огляді постараємося визначити основні сфери, в яких використовуються шезлонги і лежаки для басейну.


Лежаки пляжні і шезлонги для басейну

Пляжні шезлонги Atlantico Bianco • Купити італійські контрактні шезлонги NardiШтабельовані пляжні шезлонги Alfa • Купити італійські контрактні пластикові лежаки Nardi

Звичайно ж на першому місці пляжі! Прибережні готелі мають дві зони, де шезлонги можуть бути доречні - зона пляжу та зони відпочинку біля басейну. Відмінним рішенням для цих місць розміщення будуть італійські професійні пластикові лежаки і шезлонги Nardi. Поки рано говорити про зміну лідера, але певні зміни вже можна спостерігати. Відносно нова модель Atlantico впевнено наступає на п'яти беззмінному лідеру останніх кількох років пластиковому шезлонгу Alfa. Виключна якість та дворічна гарантія на комерційне використання цих пластикових шезлонгів зробить ваш вибір на їхню користь.


Шезлонги для аквапарку

Лежаки для басейну Montreal • Купити лежаки з текстилену на алюмінієвому каркасі Garden4YouПластикові шезлонги Atlantico Bianco • Купити італійські пляжні шезлонги Nardi

Безумовно в таких місцях розміщення до них будуть пред'являтися підвищені вимоги. Перше з них це стійкість до агресивних середовищ, постійна підвищена вологість, температурна стійкість. Для аквапарків пропонуємо пластикові шезлонги або шезлонги з текстилену на легкому алюмінієвому каркасі від естонської торгової марки Garden4You. Вони відмінно показали себе протягом багатьох років. Ми дуже їх рекомендуємо корпоративним та приватним покупцям.


Використання шезлонгів в SPA-центрах і фітнес-клубах

Шезлонги з штучного ротангу Wicker • Купити плетені шезлонги на алюмінієвому каркасі Garden4YouПлетені шезлонги зі штучного ротангу Wicker • Купити шезлонги з регульованою спинкою Garden4You

Тут величезною популярністю користується плетені шезлонги зі штучного ротангу Wicker від Garden4You. Будемо відвертими - це наша улюблена модель. Вона може бути виконана в кольорі капучіно, а також в бежевому або темно-коричневому кольорі. Можна користуватися з матрацом та без нього. Легкий алюмінієвий каркас та продумана конструкція дозволяє їх зберігати в стеках (стопках, штабелях). Спинка має кілька фіксованих положень, так що ви знайдете зручне саме для себе. Вишенькою на торті - коліщатка, що дозволяють без будь-яких зусиль пересувати шезлонг в зручне місце.


Дерев'яні лежаки для лазні

Дерев'яні лежаки для лазні з масиву акації • Купити лежаки для лазні Garden4You

Знову ж правильним вибором для лазні стануть дерев'яні лежаки від Garden4You. Вони сучасно виглядають та відповідають всім вимогам для експлуатації в умовах підвищеної вологості. Також можуть використовуватися з матрацами або без них.

Величезний асортимент • Шезлонги і лежаки в Києві • Купити оптом у імпортера Вілла Ванілла

Як бачите наш асортимент дозволяє нам заявити, що ми зможемо підібрати для вас найкращий варіант. Це стосується всіх аспектів: кількості, ціни, термінів поставки, форми оплати, гарантійних зобов'язань.


Читайте також "Чим відрізняються шезлонги від лежаків."