Компанія Balliu була названа в честь своїх засновників, пана Хосепа Баллиу Гарсії і пані Кармен Фальгерас Рібас. З самого початку її місією була розробка і виробництво продуктів найвищої якості для ринку outdoor-меблів. До кінця минулого століття ця іспанська фабрика стала одним з основних виробників пляжних меблів, шезлонгів, стільців та інших товарів для професіоналів індустрії гостинності. Незабаром Balliu вже експортує свою продукцію в найвідоміші мережі готелів по всьому світу. Сьогодні Balliu Export є еталонним світовим брендом в сегменті меблів HoReCa, об'єднуючи традиції, 50-ти річний досвід і інновації разом, щоб запропонувати унікальний продукт.


Купити іспанські пляжні шезлонги EVA Pro від Balliu


Ми почали свою діяльність з проектування і виробництва пляжної і садових меблів з чіткою метою запропонувати ринку якісну, функціональну і міцну продукцію. Ми стали справжнім еталоном в цьому секторі за ці роки. В даний час ми відомі у всьому світі як фахівець з вуличних меблів, представлений більш ніж в 85 країнах. Практично кожна людина в світі може насолоджуватися продукцією Balliu.Представляємо іспанські пляжні шезлонги EVA PRO:


Міцність і довговічність


Пляжні шезлонги EVA Pro від Balliu і сонцезахисна парасоляМодель EVA PRO володіє дуже міцним каркасом, який витримує статичне навантаження до 180 кг. Цей шезлонг схвалений і сертифікований національними і міжнародними експертами лабораторій: ENAC і TÜV, а також визнаний безпечними і міцним відповідно до ASTM і EN 581-1 / 2: 2015. Під час динамічних випробувань на міцність до нього прикладають навантаження в 100 кг протягом 50 000 циклів, що еквівалентно ситуації, коли 15 людина, використовують його кожен день протягом 10 років.


Сучісний вибір - екологічна відповідальність


Лежаки EVA Pro від Balliu на зеленій галявині біля басейну


Всі наші пластикові лежаки виготовлені з поліпропілену першого покоління, до якого додається мінеральний наповнювач, що поліпшує механічні властивості продукту, надаючи йому оптимальну гнучкість і високу стійкість до руйнування. Цей матеріал також не містить скловолокна і на 100% піддається переробці. Таким чином, вибір Balliu означає бути на 100% екологічні.


Комфорт і надійність

Лежаки EVA Pro від Balliu на зеленій галявині в садуЗгодом шезлонги страждають від деформації через регулярного використання, особливо інтенсивного використання в умовах громадського пляжу, і це призводить до значної втрати комфорту. Дуже важливо гарантувати його міцність, тому тканина, яка використовується для лежаків, з'єднується з каркасом еластичним шнуром. Ця перевага дозволяє гарантувати, що шезлонг залишається натягнутим і не провисне згодом. Ця швидка і проста система кріплення текстильного полотна до каркасу, не тільки полегшує його заміну при необхідності, але і зберігає натяг полотна так, як ніби ваш лежак виявився абсолютно новим.


Читайте також про новинки літніх меблів від SCAB Design.