Історія створення фабрики меблів Antiga

 

Компанія Antiga - це сімейний бізнес, що виробляє якісні вуличні стільці, крісла та столи для облаштування найкращих громадських приміщень і просторів - вуличних кафе, барів і ресторанів.

Луїджі "Gio" Антіга, засновник компанії Antiga у 1925 році. На початку 1900-х років він був учнем Паньєрайської школи Барбізано, Тревізо, де навчався мистецтву плетіння та ткацтва. Наступні покоління, зокрема брати-близнюки Примо і Секондо Антіга, змогли зберегти ремесло свого батька Луїджі та додаючи свої ноу-хау піднесли його до рівня мистецтва.

 

Вуличні крісла Aurora від Antiga для HoReCa

 

Завдяки вправності майстра Секондо Антіга, названого "Майстер роботи" у регіоні Венето та муніципалітеті Сан-П'єтро-ді-Фелетто, вдалося створити унікальні та дуже успішні моделі, що стали іконами стилю, які й досі виробляютсья на фабриці його синами та онуками. Ці досягнення і створили з невеличкої сімейної майстерні впізнану у всьому світі торгівельну марку вуличних меблів.

 

Ікона стилю від Antiga крісло для літніх майданчиків ресторанів та кафе GioВуличні крісла Epoque від Antiga

 

Продукти Antiga є головними героями найвідоміших майданчиків Європи. Вони стали еталоном і орієнтирами для всіх інших виробників у сегменті меблів для HoReCa.

 

Вуличні стільці Aurora від Antiga

 

Команда майстрів

 

Команда наразі має 15 спеціалістів, серед яких Attilia, Idolino та Flavio Antiga. Ще близько 25-ти професіоналів в різних секторах співпрацюють з командою Antiga щодня,  щоб досягати такого чудового результату.

 

Стільці Tosca для літніх майданчиків ресторанів та кафе від AntigaБарні диванчики Sole для літніх майданчиків ресторанів та кафе від Antiga

 

"Коли ви купуєте щось у ремісника, ви купуєте більше, ніж товар.
Ви купуєте сотні годин помилок і експериментів. Ви купуєте роки розчарування і моменти неймовірної радості.
Ви не купуєте лише одну річ; ви купуєте частинку серця, частинку душі, маленьку частинку чужого життя.
Ви купуєте час, витрачений майстрами для досягнення їх пристрасті і мрії та вашого задоволення."

 

Джерело: Antiga.it